ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA İMAM HATİP OKULLARI ARASI SPOR OYUNLARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

ANKARA İMAM HATİP OKULLARI ARASI SPOR OYUNLARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği’nin (ÖNDER) düzenlediği “İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları Ödül Töreni” , Ankara Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Sinan Aksu, Cumhurbaşkanı Danışmanı Sayın Ahmet Selim Köroğlu, Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Hayati KOCA, Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok, Altındağ Belediye Başkanı Sayın Asım Balcı, öğrenci ve öğretmenler katıldı.

Törende birinci olan sporculara ödüllerini takdim eden Bakan Kasapoğlu, sporun önemine vurgu yaparak, "Spor gerçekten bir araç, çok önemli bir olgudur. Sporu tüm okullarımızda yaygınlaştıracağız. Anaokullarımızdan başlamak üzere sporu bir kültür haline getirmek için gerek diğer kurumlarımızla, gerek belediyelerimizle, gerek sivil toplum örgütlerimizle, sporu yaygınlaştırmak için herkesin kadın, erkek, yaşlı, genç, engelli ve engelsiz herkesin sporla ilgilenmesi için tüm imkânlarımızı sizlere sunacağız. İnşallah yarınların Türkiye’sinde tüm okullarımızdan, imam hatiplerimizden, fen liselerimizden, her yerden şampiyonlar yetiştireceğiz “şeklinde ifadelerde bulundu.

18-04-201918-04-201918-04-201918-04-2019

18-04-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.