ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

          Değerli Ankaralılar ve Eğitim Camiamızın Kıymetli Mensupları!

          Bugün itibariyle Ankara'mızda İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Cumhuriyetimizin başkenti, binlerce yıllık tarihi geçmişiyle; bilim, kültür, sanat, spor ve eğitim şehri Ankara'mızda, eğitim yöneticisi olarak görev yapacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Ankara'mızın, eğitim anlamında daha nice başarıya ulaşabilmesi için birlikte yürüyeceğimiz bu yolda, ilk günün heyecanı ve gayreti ile çalışmalarımıza yön vereceğimizi bilmenizi isterim. 

          Toplumu oluşturan, millet ruhunu meydana getiren, şahsiyeti kuran, eğitimdir. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımız için öncelikli amacımız; kendilerini keşfederek iyi yetişmiş; dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan; millî ve manevi değerlerine bağlı bireyler olmalarıdır. Bu amaca doğru ilerlerken en büyük gücümüz; değerli yöneticilerimizin ve fedakâr öğretmen arkadaşlarımızın özverisi ve gayreti ile velilerimizin desteğidir.

          Her alanda daha büyük ve güçlü Türkiye için hedef edindiğimiz 2023 Eğitim Vizyonu'na ulaşabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Dinamik eğitim camiasının işbirliği ile öğrenme ve öğretmeye duyduğumuz heyecanı, inancı ve azmi el birliğiyle daha güçlü kılmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu uğurda birlikte düşüneceğiz, konuşacağız, anlatacağız, ekip ruhuyla hareket ederek güçlü mevcut potansiyelimizi; her biri umudumuz olan öğrencilerimizin mutlu ve etkin bir geleceğe ulaşmaları için en iyi şekilde geliştireceğiz.

          Görevime başlarken Ankara'mızda bugüne kadar görev yapan İl Milli Eğitim Müdürlerimize yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onların yaptıkları hizmetlerin unutulmayacağını belirtiyor, hizmetlerin daha da artarak en kaliteli şekilde devam edeceğinin bilinmesini istiyorum. İlimizde Milli Eğitim Müdürlüğüne bugüne kadar hizmet edenlerden hayatta olanlara sağlık, huzur ve uzun ömürler, aramızdan ayrılanlara da Allah'tan rahmet diliyorum.

           Değerli ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, personelimize ve velilerimize saygı ve selamlarımı sunuyor, eğitim camiasının temel unsuru olan sevgili çocuklarımızın eğitim adına attığı her adımın başarıya dönüşmesini temenni ediyorum.

          Saygılarımla...

                                                                                                                                  Harun FATSA

                                                                                                                    Ankara İl Millî Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.