ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HARUN FATSA'NIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

         Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 102. kuruluş yıl dönümünü ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, Ankara'mızda, ortak bir coşkuyla kutlamanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.

         Türkiye Büyük Millet Meclisi; egemenliğin kayıtsız şartsız millete emanet edildiğinin, vatanın bir karış toprağından bile asla ödün verilmeyeceğinin ve bağımsızlık uğruna yapılan tüm fedakârlıkların timsalidir.

         Geleceğimizi emanet ettiğimiz sevgili çocuklarımız ise milletimizin kalbi, vicdanı ve daha güçlü yarınları için yegâne mevcudiyetidir. 23 Nisan, bu ülkede her çocuğun üzerine doğar doğmaz iliştirilmiş ve oradan asla alınamayacak bir bağımsızlık hediyesidir.

        Bizlerin en büyük dileği, sizlerin başarılarının ve mutluluğunun daim olmasıdır. Bizler inanıyoruz ki; hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk, bir çocuğun kalbinden daha geniş bir unvan yoktur.

         Bizler; Ankara'mızda, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 102. yıl dönümünde; çocuklarımıza daha yakışır bir gelecek inşa etmek; onlara daha huzurlu ve daha güçlü yarınları emanet etmek için çalışıyoruz.

         Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 102. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, millî irademizin temsili "Gazi Meclisimizi" var eden, bugünlere taşıyan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor; geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

                                                                                                                                     Harun FATSA

                                                                                                                        Ankara İl Millî Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.