ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ İLE "SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERE YÖNELİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" İMZALANDI

ANKARA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ İLE

         Ankara'da, Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarda öğrenim görmekte olan öğrencilerin Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü uhdesinde bulunan müze, örenyeri, kütüphane ziyaretlerini koordine etmek; sosyal, kültürel etkinlikler yapmak, akademik gelişmelerine katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında "Sosyal ve Kültürel Etkinliklere Yönelik İş Birliği Protokolü" imza töreni gerçekleştirildi.

         İşbirliği Protokolü, Ankara Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Kamil ÖZER tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde imzalandı. Törende Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet ÇALIŞKAN ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü çalışanları da hazır bulundu.

21-10-201921-10-201921-10-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.