ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık Görüldü

Ankara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık Görüldü

 

13. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri festivalinde ödül kazanan Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü 11. ve 12. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

 

İstanbul’da 28-31 Ocakta yapılan ve uluslararası platformda 25 farklı ülkeden yaklaşık 2000 kişinin katılımıyla düzenlenen festivalde Ankara Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi öğrencileri ödüle doymadı. “Yılın En İyi Lisesi”, “Pratik Ekip” ve “Bireysel Dalda” dereceye giren ve ödül almaya hak kazanan öğrenciler, sevinçlerini ve ödüllerini Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurtla paylaştı ve kendi elleriyle yaptıkları ikramlarını sundu.

 

Kendisini ziyarete gelen öğretmen ve öğrencilerle samimi bir ortamda sohbet edip çalışmaları hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, öğrenci ve öğretmenlerinin başarısının kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini söyledi. Elde edilen başarıların arkasında işini severek yapmanın, düzenli ve disiplinli çalışmanın ve başaracağına inanmanın tam olması gerektiğini vurgulayan Bozkurt, bu bilinçle yola çıkarak başarıya ulaşan ve Ankara’ya ödülle dönen öğrencilerini tebrik etti ve her zaman desteğinin onlarla birlikte olduğunu dile getirdi. Öğrencilerin kendisini okullarında görmek istediklerini belirterek okullarına davet etmeleri üzerine de Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, davetlerine icabet edeceğini belirtti ve tüm çalışmalarında yanlarında olacağını, onlara güvenlerinin de tam olduğunu sözlerine ekledi. 

 

Ankara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık GörüldüAnkara 13. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivalinde Ödüle Layık Görüldü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.