ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla Paylaştı

Altındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla Paylaştı

 

Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü Başkanı Yusuf Ziya Yıldırım eşliğinde Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi spor kulübü öğrencileri güreşte kazandıkları kupaları, madalyaları ve beraberinde gelen mutluluklarını Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurtla paylaştı.

 

Ata sporumuz güreşte ödüle doymak bilmeyen Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 2014-2015 eğitim öğretim yılı okullar arası 11-12 yaş ve 15-16 yaş Greko-Romen güreş takımında Ankara  3.sü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı güreş müsabakalarında Ankara 1.si ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı güreş müsabakalarında Ankara 2.si oldular.

 

Hem kupalarını hem de sevinçlerini paylaşan genç pehlivanların anlamlı ziyaretinden oldukça memnun kalan Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, gençlerin sporla ilgilenmesinden ve sporu yaşam biçimi haline getirmelerinden oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.

 

Milli Eğitim Müdürü Bozkurt, her öğrencinin en az bir dalda sanat, müzik, resim ve sporla ilgilenmesini çok istediğini belirtti. Güzel sanatlarla ve sporla ilgilenen öğrencilerin hayatlarında bir disiplinin olduğunu, ayrıca bu öğrencilerin bedenen ve zihnen daha sağlıklı ve hayata bakışlarında daha pozitif olabildiklerini sözlerine ekledi. Gençlerden derslerini de ihmal etmeden güreş alanında Türkiye ve dünya çapında başarılar beklediğini ve onları ihtiyaç duydukları her fırsatta destekleyeceğini belirtti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

Altındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla PaylaştıAltındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla PaylaştıAltındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla PaylaştıAltındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla PaylaştıAltındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla PaylaştıAltındağlı Güreşçiler Kupa Heyecanını Erol Bozkurtla Paylaştı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.