ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altındağ’da Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulu’nun Açılışı Törenle Yapıldı

Altındağ’da Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulu’nun Açılışı Törenle Yapıldı

 

Binası hayırsever Mehmet Şahin tarafından yenilenen ve Ankara Valiliği tarafından hayırseverin babasının adının verildiği Muammer Şahin Ortaokulu’nun açılışı Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un da katıldığı törenle yapıldı.

 

Okul Müdürü Ali Kıcır’ın açış konuşmasının ardından Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel bir konuşma yaptı. Türkel konuşmasında, devlet- vatandaş işbirliğinin önemine işaret ederek hayırsevere katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt da yaptığı konuşmada hayırseverlerimizin Ankara’da Eğitime % 100 Destek kampanyası kapsamında çok önemli katkı sağladığını ve bundan ziyadesiyle memnuniyet duyduklarını belirtti. Bu tür katkılar ve devlet yatırımları sayesinde Ankara’nın derslik ve okul ihtiyacının önemli ölçüde giderildiğini söyleyen Bozkurt, Valiliğimizin yaptığı protokollerle 2003 yılından bu yana 289 proje ve 2700’ün üzerinde derslik yapıldığını belirtti. Önümüzdeki üç yıl içerisinde de Ankara’nın derslik ve okul ihtiyacını tamamlamak arzusunda olduklarını ifade etti. Çocuklarımızın güvenliği, geleceği ve sağlıklı eğitim alabilmeleri için her konuda azami gayret gösterdiklerini sözlerine ekledi.

 

Bozkurt: “ Dayanışma yardımlaşma kültürümüzün bir nişanı olan bu eğitim kurumunu açmaktan dolayı son derece mutluyum. Hayırsever Mehmet Şahin Bey’in şahsında Ankara’ya eğitim tesisleri kazandıran bütün hayırseverlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. İnsanların her geçen gün daha bencilleştiği günümüzde gönülden verme erdemini gösteren bu büyük insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca Okul Müdürüm Ali Kıcır’a da okul binasının yenilenmesi için yaptığı girişimler, gösterdiği özel gayret ve çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun öğrencilerimize, okul çalışanlarına, Altındağ ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

Öğrencilerin oluşturduğu koronun sunduğu programdan sonra Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel ve İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, miniklerle birlikte kurdele keserek okulun açılışını yaptı. Katılımcılar okulun birimlerini gezdi, yöneticilerden bilgi aldı.

 

Açılış törenine Altındağ İlçe MEM İlhan Eranıl, İl MEM Müdür Yardımcıları Bayram Güleç, Murat Sertsöz; Şube Müdürü Ömer Özen de katıldı. Tören topluca hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi. 

 

Altındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle YapıldıAltındağda Hizmet Binası Yenilenen Muammer Şahin Ortaokulunun Açılışı Törenle Yapıldı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.