ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmeler Günü Dolayısıyla 81 İlden Davet Edilen Öğretmenler Ankara´da Ağırlanıyor

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 81 ilden davet edilen ve aralarında 15 Temmuz´da şehit olanların yakınları ile gazilerin de bulunduğu öğretmenler,  Başkent Öğretmenevi’nde kahvaltıda bir araya geldi.
24 Kasım Öğretmeler Günü Dolayısıyla 81 İlden Davet Edilen Öğretmenler Ankara´da Ağırlanıyor

Programda konuşma yapan Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, yılda bir defa da olsa öğretmenlerle bir araya gelme imkânı bulduklarını, bir nevi öğretmeler meclisini topladıklarını dile getirdi. Tekin, program kapsamında Ankara’ya gelen öğretmenlerin; bütün eğitimcileri temsil ettiğini, onların şahsında bütün öğretmenlere teşekkür etmek amacıyla davet ettiklerini söyledi. 

Öğretmenler Günü programı kapsamında öğretmenlerle istişare etme fırsatı bulduklarını aktaran Tekin, “Burayı bir öğretmenler meclisi olarak kabul edin ki; bizim fark edemediğimiz veya sonuçlarını öngöremediğimiz uygulamalarımız varsa tespit ettiğiniz problemleri, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Çünkü biz öğretmenleri dinlemek istiyoruz, onlarla istişare etmek istiyoruz. Yaptıklarımızı, yapmayı planladıklarımızı istişare etmek istiyoruz.” dedi.

Toplantıya MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’in yanı sıra, Müsteşar Yardımcıları Muammer Yıldız ve Yusuf Büyük, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin ile Ankara Millî Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı katıldı.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.