ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ortaokulu’nun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt’ la Paylaştı

23 Nisan Ortaokulu’nun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt’ la Paylaştı

 

Keçiören 23 Nisan Ortaokulu güreşçileri Ankara Ortaokullar Arası Güreş Şampiyonası Müsabakalarında takım halinde birinci olarak büyük bir başarıya imza attı. Şampiyonlar kupa ve madalya sevincini paylaşmak için Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

 

Bozkurt, küçük şampiyonları başarılarından dolayı tebrik etti. Katıldıkları müsabakalar ve başarıları hakkında güreşçilerden ve hocalarından bilgi alan Erol Bozkurt: “ Bizim görmek istediğimiz tablo bu; biz okullarımızın akademik başarıyla birlikte sportif ve sosyal alanda da başarılı öğrenciler yetiştiren kurumlar olmasını arzu ediyoruz. Okul müdürlerinin lisanslı sporcularıyla, halkoyunları topluluklarıyla, tiyatro topluluklarıyla, şiir ve diğer sanat dallarıyla uğraşan öğrencileriyle de öğünmelerini istiyoruz. Çocuklarımızı bu yönde teşvik etmelerini bekliyoruz. Özlediğimiz tabloyu oluşturan 23 Nisan Ortaokulu’nun şampiyonlarıyla birlikte aynı zamanda çalıştırıcılarından biri de olan okul müdürümüzü ve onun şahsında emeği geçen herkesi kutluyorum. Başarılarınızın devamını dilerken sizden Türkiye dereceleri de beklediğimi belirtmek istiyorum.” dedi.

 

Bozkurt, çok neşeli geçen ziyarette başarılı güreşçilere hediyeler verdi. Şampiyonlarla tek tek ilgilendi, şakalaştı.

 

23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı23 Nisan Ortaokulunun Güreşçileri Şampiyonluk Sevincini Erol Bozkurt la Paylaştı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.