ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’nın Yarıyıl tatili mesajı

Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı’nın Yarıyıl tatili mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;          

2017/2018 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemini tamamladığımız bugün de  öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor,tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım;

Nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum.Geleceğimizi inşa etme yolunda ,eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza yürekten inanıyorum,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Evlatlarınızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi bir insan olması ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de bizim için çok önemli. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeli, onları davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmeli ve her alanda desteklemeliyiz.

Başta yönetici ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımıza özverili çalışmaları,velilerimize ise destekleri için teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum.

MEB Beşevler Kampüsü I Blok Yenimahalle ozelkalem06meb.gov.tr - 0 312 212 66 40 0 312 212 66 41 0 312 212 66 42 0 312 212 66 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.