ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

 

Kurban Bayramı; güzellik ve hayır kapılarının sonuna kadar açıldığı, kardeşlik ve dayanışmanın en sıcak şekilde yaşandığı günlerdir.

 

Bayramlar; sevince, dayanışmaya, kavuşmalara, kucaklaşmalara vesiledir; sevinçlerin paylaşıldığı özel zamanlardır. Bütün dünyaya insanî erdemleri yaşayarak ve yaşatarak gösterdiğimiz bir zaman dilimidir.

 

Bayram vesilesiyle yaşlıları, kimsesizleri ve çocukları sevindirdiğimiz, güzellik ve geleneklerimizi yaşattığımız, yoksulların çaresizliğini umuda dönüştürdüğümüz güzel günleri karşılamaya hazırlanıyoruz.

 

Millet olarak acılarımızı azaltabilmek için paylaşmaya; kimsesizleri, yaşlıları, düşkünleri yalnız bırakmamaya; hastaları ve aile büyüklerini ziyaret ederek onlara destek olmaya çalıştığımız günlere ulaşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Eğitim camiamızın fedakâr ve cefakâr mensupları başta olmak üzere; öğrencilerimiz, kıymetli velilerimiz ve kadirşinas milletimizin Kurban Bayramı’nı tebrik eder; huzur ve esenliğimize vesile olması temennisiyle selam, saygı ve sevgilerimi sunarım.    

 

Erol Bozkurt 

Millî Eğitim Müdürü

MEB Beşevler Kampüsü I Blok Yenimahalle ozelkalem06meb.gov.tr - 0 312 212 66 40 0 312 212 66 41 0 312 212 66 42 0 312 212 66 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.